Walka o uczucie

Rodzinne tragedie oraz miłość to dwa tematy, które stanowią idealną bazę dla współczesnych autorów zasypujących nas kolejnymi pozycjami. Jeżeli ktoś szuka ciekawej książki, gdzie rozgrywają się tragedie wielu ludzi lub miłość tryumfuje ponad wszystkim, to bez problemu znajdzie takie pozycje w księgarni. Pisarze, poeci, mają nam do przekazania wiele cennych wartości pod postacią swoich dzieł. I wydawać się może, że ich potencjał nie słabnie, ponieważ każdy z nas znajdzie dla siebie idealną lekturę. Kobiety mogą sięgnąć po propozycję od Abby Glines pt.”Vincent Brothers. Tom 2“, jeżeli chcą znaleźć dobrze skonstruowaną książkę z wątkiem miłosnym w tle.

Walka o miłość

Wydawać by się mogło, że miłość jest tematem, który już się znudził. Jednak nie. Rosną kolejne pokolenie złaknione opowieści o najpiękniejsze, bardzo wyrazistej miłości, która choć czasem bolesna potrafi przynieść prawdziwe ukojenie i szczęście. I tak mamy w tym przypadku. Aczkolwiek, czy główni bohaterowie tej książki będą w stanie naprawdę się pokochać? Przekonajmy się. Wejdźmy do świata młodej Lany, która przez opinię i swoje środowisko zawsze była uważana za brzydkie kaczątko. Jednak, czy można się temu dziwić skoro jej kuzynką jest Ash. Jej siostra cioteczna jest istną duszą towarzystwa, a ludzie bardzo chętnie przebywają w jej towarzystwie. Młoda i piękna, do tego bardzo mądra błyszczy wśród innych osób. Lana lubi kuzynkę, ale w jej obecności nie czuje się zawsze dobrze. W szczególności, kiedy razem z nimi przebywa Sawyer – zabójczo przystojny chłopak Ash, w którym Lana zakochała się bez pamięci. Jednak doskonale zdaje ona sobie sprawę, że przy Ash nie ma szans u tego chłopaka. Zresztą nawet gdyby miała – w końcu nic nie może robić, ponieważ jest to chłopak jej siostry ciotecznej.

Z brzydkiego kaczątka

Okazuje się jednak, że Ash zostawia Sawyer’a. Chłopak ma złamane serce, które próbuje w jakiś sposób wyleczyć. Czy Lana w końcu zdecyduje się zawalczyć o swoje szczęście, kiedy jej obiekt westchnień stał się wolnym człowiekiem? Tak.Lana uznaje, że pora na przemianę z brzydkiego kaczątka w osobę pewną siebie, która chce walczyć o swoje szczęście. Skoro Sawyer ma złamane serce, to ona postanawia je uleczyć. Tylko, czy ten zabójczy przystojniak będzie w stanie dostrzec, że to właśnie Lana jest tą bardziej wartościową dziewczyną zasługującą na jego miłość? Przekonajmy się o tym sięgając po “Vincent Brothers. Tom 2“, która od 12 lutego 2020 roku dostępna jest w księgarniach. Miłość to jeden z najwspanialszych tematów o których można czytać bez końca.

People obraz autorstwa nikitabuida - www.freepik.com