Erotyka i romantyzm

Rynek czytelniczy nie pozwala nam się nudzić. Jest wiele wspaniałych książek z którymi można zawsze spędzić wolną chwilę. Do wyboru mamy książki tradycyjne, jak również te w wersji elektronicznej. Które są lepsze? Nie można tego jednakowo osądzić. Najważniejsze to fakt, abyśmy nigdy nie zapominali o tym, że należy czytać. Dzięki temu wzbogacamy m.in. swoje wnętrza. Jeżeli ktoś lubi seryjne książki, to koniecznie powinien zapoznać się z tym, co już od kilku dobrych lat serwuje nam Sylvia Day. Jej seria “Dotyk Crossa” okazał się światowym bestsellerem, który czyta się z wielką przyjemnością. Na ogromną uwagę zasługuje w szczególności “Wybór Crossa” (https://www.taniaksiazka.pl/wybor-crossa-sylvia-day-p-1335364.html).

Powroty i rozstania

Jest to czwarty tom przygód Evy i Gideona Crossa. Pomimo tego, że powieści erotyczne dopiero od kilku lat zyskują na popularności, to Sylvia Day przetarła już szlak obecnym twórcom, którzy również próbują zasłynąć poruszając tą wspaniałą tematykę. Wielu czytelników określa jej serię o Crossie jako najlepsze powieści erotyczne, które mają wspaniałe zabarwienie. Osoby ceniące taki gatunek koniecznie muszą mieć propozycję autorki w swojej biblioteczce. W poprzednich trzech częściach poznaliśmy dwójkę głównych bohaterów, którzy na zmianę rozstawali się i do siebie wracali. Wydaje się jednak, że teraz wszystko już się bardziej ułożyło, a dwójka głównych bohaterów postanowiła nawet wziąć ślub informując o tym tylko najbliższych. Tym razem będziemy mieli w dużej mierze do czynienia z samym Gideonem, który będzie opowiadał nam wszystko ze swojej perspektywy, co może czasem wydać nam się lekko szokujące, ale również bardzo ciekawe. Psychika mężczyzny jest nader skomplikowana, dlatego warto poznać ją od tej strony.

Przeszłość na horyzoncie


W szczególności, że w miarę ustabilizowane życie dwójki kochanków zaczyna się wkradać przeszłość pod postacią byłego chłopaka Evy – Bretta. Jednak nie tylko on ujawni się i namiesza w życiu Evy. Na horyzoncie pojawia się także Corinne – piękna i na dodatek bardzo seksowna była dziewczyna Gideona. Czy biorąc pod uwagę przeszłość, która chce namieszać w teraźniejszości, Eva i Gideon nadal będą ze sobą? Czy ich miłość okaże się na tyle silna? A może okaże się, że obje byli tylko ze sobą ze względu na ogromny ogień pożądania jaki w sobie wzbudzali? “Wybór Crossa” pokaże nam wiele wspaniałych i niesamowitych sytuacji. Jak Eva i Gideon zdadzą egzamin, który szykuje dla nich los? Czy i tym razem zwyciężą? Czy jednak los okaże się bardziej sprytny? Chyba nie ma lepszej powieści, gdzie erotyka jest ukazana w tak piękny oraz subtelny sposób.

People obraz autorstwa nikitabuida - www.freepik.com