Co mówią tatuaże?

Powieści kobiece cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony płci pięknej. Panowie, którzy poszukują ciekawego prezentu dla swoich wybranek, mam, sióstr powinni czasem zajrzeć do sklepu, gdzie znaleźć można wiele interesujących książek. Serie przygodowe, romanse, a nawet erotyki, gdzie również nie zabraknie sensacyjnych motywów spotkają się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu i panowie będą w stanie zyskać chwilę wytchnienia i spokoju. W poszukiwaniu ciekawej książki warto sprawdzić co ma nam do zaoferowania Anna Szafrańska. 11 marca 2020 roku to dzień, kiedy będzie można chwycić do rąk jedną z jej najnowszych książek pt.”Lilianna“.

Tatuaż na ciele człowieka

Anna Szafrańska nie zawiedzie po raz kolejny swoich czytelniczek, które zdążyły już ją poznać z takich powieści, jak “Nasze wczoraj”, “Dziewczyny ze złotej klatki”, “Powiedz tak!” oraz “Grzech pierworodny”. Czytając jej najnowszą książkę wiele pań będzie zauroczona stylem pisania tej autorki i bardzo chętnie sięgnie po inne propozycje, które zostały wydane we wcześniejszych latach. Tym razem główną bohaterka powieści jest tytułowa Lilianna. Ta młoda kobieta zapomniała czym jest bezpieczeństwo. Przez jeden, jedyny błąd, źle podjętą decyzję drży ze strachu o swoje życie, o swoją przyszłość. Musi jednak wziąć się w garść, ponieważ ma syna. To dla niego musi stać się osobą twardą stąpającą po ziemi zapewniając mu maksymalny poziom bezpieczeństwa. Drugim bohaterem jest z kolei Mat, który z wielką pasją wykonuje tatuaże na ciałach wielu osób. Doskonale zna się na swoim zawodzie i nie wyobraża sobie pracy w innym miejscu. To właśnie dzięki temu co robi na co dzień Lilianna i Mat mają okazję się poznać. Jednak samo spotkanie nie należy do najmilszych.

Historia wpisana w tatuaż

Mat ceniony w środowisku za swoje umiejętności doskonale wie, że tatuaż to nie tylko obrazek do wykonania na ciele człowieka. To bardzo często jego historia – danej osoby, która pozwala mu się ukryć za tatuażem. Sumiennie podchodzący do wykonywania swoich osób uważa, że Lilianna jest osobą pustą, bez żadnych ambicji. Z kolei ona uważa Mata za człowieka bez żadnego celu. A takich ludzi ona bardzo nie lubi. Jednak chce, aby jej tatuaż był dobrze wykonany. To właśnie podczas takich spotkań Mat przekonuje się, że życie kobiety nie należało do łatwych. Jej tatuaż mówi wiele, chociaż ona sama nie chce mu dużo zdradzić. Czy tak źle zaczęta znajomość ma szansę na to, żeby przeistoczyć się w coś poważniejszego? Czy Lilianna pozna na nowo smak bezpieczeństwa życiowego? Warto się o tym przekonać sięgając po książkę pt.”Lilianna“.

People obraz autorstwa nikitabuida - www.freepik.com